avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 227 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Deschidere magazin accesorii bebelusi
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Deschidere magazin accesorii bebelusi

Buna ziua,

Doresc sa deschid un magazin pentru accesorii bebelusi in zona Victoriei - Titulescu. Care sunt pasii pe care trebuie sa ii iau in vedere legat de autorizatii, acte necesare etc.? Mentionez ca am deja deschis un SRL-D insa nu are acest obiect de activitate. Multumesc

Alte discuții în legătură

Lnformatii privind deschiderea srl-d moisa_corina moisa_corina Buna ziua, As avea si eu cateva intrebari legate de deschiderea unui Srl-d: 1. Daca doresc infiintarea punctului de lucru ulterior infiintarii ... (vezi toată discuția)
Caen 4711 nicoletastoian11 nicoletastoian11 buna ziua, daca as dori sa adaung codul caen 4711 (pt a deschide un magazin) in obiectele de activitate ale unui srl...ce pasi trebuie sa fac? sunt necesare ... (vezi toată discuția)
Deschidere firma georgianaavram georgianaavram Buna ziua, Un apropiat de-al meu doreste sa isi deschida intr-o zona rurala o pizzerie ( doar livrari la domiciliu cu cel mult 3 angajati), problema este ca ... (vezi toată discuția)