Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Termen concluzii recurs în casatie
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Termen concluzii recurs în casatie

Dacă am primit comunicarea recursului în casație pe data de 29 iulie, iar termenul de depunere concluzii este de 10 zile care este dată limita pt depunerea acestora? Se pun și zilele nelucrătoare chiar dacă prima zi începe cu o zi nelucrătoare, respectiv 30 iulie? Va mulțumesc!
Se poate depune pana pe data de 09.08.
Va multumesc ! patrascu razvan a scris:

Se poate depune pana pe data de 09.08.