Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Accident rutier cu daune si victime, asigurare facuta ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Accident rutier cu daune si victime, asigurare facuta in Spania

buna ziua
as dori si eu sa stiu unde ma pot adresa daca am avut un accident cu o masina inscrisa in spania ,iar asigurarea fiind facuta tot acolo
multumesc

[Mesaj editat – Vă rog să nu mai scrieţi exclusiv cu majuscule, nu este regulamentar.]
Gabriela Pintea, Consilier juridic
La reprezentantul societatii de asigurare din Romania.

[Nu va mai puneti datele de contact in mesaje.]
Admin, administrator