avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 458 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Accident rutier cu daune si victime, asigurare facuta ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Accident rutier cu daune si victime, asigurare facuta in Spania

buna ziua
as dori si eu sa stiu unde ma pot adresa daca am avut un accident cu o masina inscrisa in spania ,iar asigurarea fiind facuta tot acolo
multumesc


[Mesaj editat – Vă rog să nu mai scrieţi exclusiv cu majuscule, nu este regulamentar.]
Ultima modificare: Duminică, 7 August 2016
Gabriela Pintea, Consilier juridic
Cel mai recent răspuns: Laszlo Bicsak , Alte profesii 21:44, 7 August 2016
La reprezentantul societatii de asigurare din Romania.

[Nu va mai puneti datele de contact in mesaje.]
Ultima modificare: Luni, 8 August 2016
Admin, administrator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Inregistrarile audio pot fi folosite in instanta? cmadalina cmadalina tata are o iubita amandoi fiind in varsta de 70 ani iubita fratelui meu a avut o convorbire telefonica cu ea data pe speker eu cu un alt telefon am ... (vezi toată discuția)
Pot circula cu masina daca pe talon nu este completata rubrica instrainat catre... la data...? tio_vali tio_vali buna ziua am si io o intrebare: am cumparat o masina luna trecuta, am facut toate actele, iar pe talon nu mi-a completat rubrica unde pune: instrainat catre... ... (vezi toată discuția)
Cum se procedeaza cu o masina vanduta din mana in mana BURAGA BURAGA buna ziua as dori si eu sa stiu cum sa procedez in cazul de fata am cumparat un autoturism fiul meu el a vanduto cu act de mana doar eu fiind plecata din tara ... (vezi toată discuția)