Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Sistare pensie alimentara
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Sistare pensie alimentara

platesc pensie alimentara 1/3 din salar pt 2 copii. cel mare s-a retras de la facultate. a plecat din tara. cum pot plati pensie doar pt un copil?
Iniţiaţi o acţiune în instanţă, prin care cereţi stabilirea pensiei alimentare pentru un singur minor.