Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Reparatii curente
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Reparatii curente

Pentru reparatia curenta a unei strazi sau reparatii curente de igienizare sediu primarie pe linga situatia de lucrari si factura mai trebuie cerut si avizul de expeditie sau factura de unde furnizorul si-a procurat materialele necesare lucrarii.
Va multumesc
Nu, este suficientă situația de lucrări și factura. Situația de lucrări trebuie să corespundă cu ce este prevăzut în contract.