Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Certificat medico-legal
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Certificat medico-legal

Buna seara ! Am un certificat medico-legal pe care as dori sa il adaug la dosarul de divort pe care nu sunt sigura ca il pot folosi in favoarea mea. Citez : la data de 31.08.2010 si 01.09.2010 Ketme Alina..........( date personale) afirma ca : a fost victima unei agresiuni intrafamiliale - lovita de catre o persoana cu mainile si cu o telecomanda " - Am fost agresata de sotul meu. Apoi urmeaza detaliat zonele cati centimetri iar in concluzie cate zile de ingrijire medicala as avea nevoie. Va multumesc
Nu stiu la ce v-ar folosi, de la data aia, l-ati mai suportat inca 6 ani..
Poate va intelegeti sa divortati prin acord.