Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Arhive carti de munca
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Arhive carti de munca

Buna. Am nevoie de o informatie. Unde as putea gasi arhiva cartilor de munca a unei societati care s-a desfiintat de cativa ani? Ma intereseaza incadrarea grupei ptr varsta de pensionare. Multumesc
Despre ce societate este vorba ?
Despre uzina mecanica dun cluj napoca
Arhiva se gaseste in custodia societatii :
Ribeit
mun. Cluj-Napoca, Str. Septimiu Albini Nr.113, Et. 1

Vedeti detalii despre cum se depune cererea
[ link extern ]
Buna Cum obtin cartea de munca din arhive de la Bucuresti. Merci
@ ana_asdas

Despre ce angajator este vorba?
Cornel Vasile, Consilier juridic