avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 540 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Arhive carti de munca
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Arhive carti de munca

Buna. Am nevoie de o informatie. Unde as putea gasi arhiva cartilor de munca a unei societati care s-a desfiintat de cativa ani? Ma intereseaza incadrarea grupei ptr varsta de pensionare. Multumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 07:43, 29 Mai 2021
Despre ce societate este vorba ?
Despre uzina mecanica dun cluj napoca
Arhiva se gaseste in custodia societatii :
Ribeit
mun. Cluj-Napoca, Str. Septimiu Albini Nr.113, Et. 1


Vedeti detalii despre cum se depune cererea
[ link extern ]
Buna Cum obtin cartea de munca din arhive de la Bucuresti. Merci
@ ana_asdas

Despre ce angajator este vorba?
Ultima modificare: Miercuri, 6 Decembrie 2017
Cornel Vasile, Consilier juridic

Alte discuții în legătură

Unde pot gasi arhiva??!! AFANFANA AFANFANA In ani 1971-1986 am lucrat cu contract de munca la unitate apartinand de Ministerul Constructiilor Industriale si anume Trustul de Constructii Industriale si ... (vezi toată discuția)
Carte de munca disparuta pentru cei ramasi afara in delegatie in comunism ChristianL ChristianL Am ramas in strainatate in 1988 in timpul delegatiei si Tribunalul militar Bucuresti m-a condamnat la inchisoare. Intreprinderea de comert exterior pentru care ... (vezi toată discuția)
Cum gasesc arhiva unei societati care s-a desfiintat ? Adinamonik Adinamonik Firma se numea..Societatea Comerciala Industrie Mica si Prestari Servicii S.A. Turda. Lichidatorul , RTZ&Partners SPRL spune ca nu stie nimic despre ... (vezi toată discuția)