Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... pensie viagera
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

pensie viagera

Este adevarat ca senatul a aprobat pensii viagere pentru mame eroine?Va multumesc!
Proiectul de Lege pentru Mamele Eroine privind indemnizaţia viageră pentru mamele care au născut şi crescut 3 copii sau mai mult de 3 copii a fost adoptat numai de catre Senat.

In prezent, se afla in dezbatere la comisiile Camerei Deputatilor (din octombrie 2016).
Va multumesc!