avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 599 soluții astăzi
Forum Concursuri Avocatnet.ro Câştigători şi premii concurs septembrie 2009 :)
Discuție deschisă în Câştigători şi premii

concurs septembrie 2009 :)

bravo, un nou concurs pentru noi :)

:clapping:
Cel mai recent răspuns: Gratiela Ratiu , Consultant resurse umane 20:48, 24 Septembrie 2009
Despre ce e vorba?:O
Vedeti aici despre ce este vorba
www.avocatnet.ro/content/con...

:)
pai nemaiavand eu prea multe intrebari la care sa raspund, m-am mai plimbat pe site si upsss... am vazut ca a inceput un nou concurs...

fa un scroll pana in josul paginii sau un click sus pe bara la consursuri si gasesti primul indiciu :)
azi a inceput.

Succes! :luck:
=D>
Pare foarte interesant si ..incitant~!:D
SUCCES concurentilor!
B-)
Pana acum nu am avut noroc la nici un concurs pe avocatnet....dar macar am avut satisfactia ca am raspuns corect.
Cine stie, poate acum o sa am mai mult noroc....
Insa , SUCCES tuturor...

Alte discuții în legătură

Ce sunt tagurile? ContSters87904 ContSters87904 In site-ul avocatnet apare la profil in dreapta un cuvant ce se numeste \"tag\" ce o insemna? (vezi toată discuția)
Introducere posibilitate raportare taguri gresite Costinel Burca Costinel Burca Pentru ca pana cand sa ma hotarasc sa intru in comunitatea avocatnet si sa-mi fac cont pe acest forum , dar si dupa aceea , am fost pus in situatia sa caut ... (vezi toată discuția)
Aveti peste 30 de ani? poftiti la dans! :) tanguera tanguera Daca aveti peste 30 de ani si va place dansul, aveti ocazia sa participati la un concurs de dans organizat pentru categoria \"seniori\" in cadrul ... (vezi toată discuția)