Forum Concursuri Avocatnet.ro Câştigători şi premii concurs septembrie 2009 :)
Discuție deschisă în Câştigători şi premii

concurs septembrie 2009 :)

bravo, un nou concurs pentru noi :)

:clapping:
Despre ce e vorba?:O
Vedeti aici despre ce este vorba
www.avocatnet.ro/content/con...

:)
pai nemaiavand eu prea multe intrebari la care sa raspund, m-am mai plimbat pe site si upsss... am vazut ca a inceput un nou concurs...

fa un scroll pana in josul paginii sau un click sus pe bara la consursuri si gasesti primul indiciu :)
azi a inceput.

Succes! :luck:
=D>
Pare foarte interesant si ..incitant~!:D
SUCCES concurentilor!
B-)
Pana acum nu am avut noroc la nici un concurs pe avocatnet....dar macar am avut satisfactia ca am raspuns corect.
Cine stie, poate acum o sa am mai mult noroc....
Insa , SUCCES tuturor...