Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Obligatii fiscale pentru Asociatiile de locatari
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Obligatii fiscale pentru Asociatiile de locatari

Buna ziua,
Traim o perioada cu mari schimbari in zona fiscala si juridica.
M-ar interesa un articol sau o lucrare care sa contina ultimele modificari in legislatie si in codul fiscal referitor la asociatiile de proprietari.
Ce s-a modificat si cum ......
De exemplu: CASS nu mai trebuie platit de catre angajati. Trebuie platit numai de Asociatie si are valoarea 6%
Buna Seara,

Aveți un material detaliat aici: [ link extern ]

Spor in lecturare
Interventie moderator

Multumim @ceau!
Voi pune acest link in primul topic din sectiunea noastra la Documentatie specifica...:bow: