Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Recuperare imprumut salariat
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Recuperare imprumut salariat

Buna ziua,

Cum pot recupera o suma datorata de un salariat care este plecat din tara?

Multumesc.
Dupa admiterea unei actiuni in instanta prin punerea in executare a hotararii judecatoresti.