Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Arhivă
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Arhivă

Arhiva trustului de construcții Bacău din str oituz nr 10 în perioada 1978-1979? Va mulțumesc
În anul 1973 – Trustul de Construcţii Bacău a devenit Trustul Antrepriză Generală Construcţii Montaj Bacău.

In anul 1991 prin reorganizarea fostului Trust de Antrepriză Generală Construcţii Montaj Bacău a fost înfiintata SC CONEXTRUST SA, achizitionata in 2008 de catre SC RUSTRANS SRL .

Prin urmare, contacti ultima societate sa va spuna unde se afla arhiva pe care o cautati.

Conextrust S.A.
Adresa sediu social: Str. Salciilor, Nr. 1, Sat Blagesti, Com. Blagesti, Jud. Bacau
Punct de lucru: Str. Al. Tolstoi, Nr. 14, Bacau, Jud. Bacau
Telefon:0234/576702 ; 0732760740
Fax:0234/515831
Email: office@conextrust.ro
Buna ziua
Ma numesc Marinescu Magda anterior casatoriei Cazacu Magda am lucrat la Trustul constructii Montaj Bacau in perioada 1975-1978 la sceasta unitate ulterior miam pirdut cartea de munca si nu mai am vechimea din aceea perioada asi avea nevoie de adeverinta pentru iesirea la pensie
va multumesc
Anterior, exista niște răspunsuri postate. Ati incercst sa luați legătura cu cele două societati?

Cornel Vasile a scris:

Anterior, exista niște răspunsuri postate. Ati incercst sa luați legătura cu cele două societati?

Am scris pe adresa de mail office@conextrust.ro si nu am primit nici un raspuns
Cand ati trimis email-ul?