avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 784 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Arhivă
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Arhivă

Arhiva trustului de construcții Bacău din str oituz nr 10 în perioada 1978-1979? Va mulțumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 08:42, 24 Iunie 2022
În anul 1973 – Trustul de Construcţii Bacău a devenit Trustul Antrepriză Generală Construcţii Montaj Bacău.

In anul 1991 prin reorganizarea fostului Trust de Antrepriză Generală Construcţii Montaj Bacău a fost înfiintata SC CONEXTRUST SA, achizitionata in 2008 de catre SC RUSTRANS SRL .


Prin urmare, contacti ultima societate sa va spuna unde se afla arhiva pe care o cautati.

Conextrust S.A.
Adresa sediu social: Str. Salciilor, Nr. 1, Sat Blagesti, Com. Blagesti, Jud. Bacau
Punct de lucru: Str. Al. Tolstoi, Nr. 14, Bacau, Jud. Bacau
Telefon:0234/576702 ; 0732760740
Fax:0234/515831
Email: office@conextrust.ro
Buna ziua
Ma numesc Marinescu Magda anterior casatoriei Cazacu Magda am lucrat la Trustul constructii Montaj Bacau in perioada 1975-1978 la sceasta unitate ulterior miam pirdut cartea de munca si nu mai am vechimea din aceea perioada asi avea nevoie de adeverinta pentru iesirea la pensie
va multumesc
Anterior, exista niște răspunsuri postate. Ati incercst sa luați legătura cu cele două societati?


Cornel Vasile a scris:

Anterior, exista niște răspunsuri postate. Ati incercst sa luați legătura cu cele două societati?

Am scris pe adresa de mail office@conextrust.ro si nu am primit nici un raspuns
Cand ati trimis email-ul?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Unde pot gasi arhiva??!! AFANFANA AFANFANA In ani 1971-1986 am lucrat cu contract de munca la unitate apartinand de Ministerul Constructiilor Industriale si anume Trustul de Constructii Industriale si ... (vezi toată discuția)
S.u.g.t. onesti Andries Stefan Andries Stefan Buna ziua! Stie cineva unde as putea găsi arhiva de la S .U. G .T . Onesti ? Ii trebuie tata lui meu pentru dosarul de pensionare. Va multumesc! (vezi toată discuția)
Arhiva brigada complexă antrepriza iași virgabi virgabi Am lucrat in perioada 1986-1989 la Brigada complexă Antrepriza Iași care aparținea de Centrala Antrepriza Construcții Montaj Bucuresti, mai precis ... (vezi toată discuția)