Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... mostenire-executare silita
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

mostenire-executare silita

Buna ziua,Am o hotarare judecatoreasca definitiva si irevocabila,privind o sulta si un teren care sa dat in data de 19- 09-2013 ,iar in data de27-11-2014 am fost la executor,unde s-a facut o notificare partilor dar fara nici un rezultat.Vreau sa va intreb daca mai am dreptul la acea sulta si la acel teren,nu a trecut prea mult timp? Va multumesc din suflet.
Pana in noiembrie 2017, mai aveti un pic de timp.Atunci s-ar implini 3 ani de la ultimul act de executare. Mergeti la executorul judecatoresc si vedeti ce puteti face.
av. Ileana Schwarz
Ileana Schwarz, Avocat
Va multumesc din suflet
vasiletudurean, utilizator