Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... detasare
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

detasare

Am primit o decizie prin care eram detasata la alt compartiment,aceiasi unitate. Cine imi face pontajul.Mentionez ca am sarcinile de pana acum, plus cele de la noul compartiment, chiar in fisa postului. Multumesc
Buna ziua,

Nu se intelege care este intrebarea dvs. Cine va face pontajul? Aceeasi persoana ca si pana acum daca nu v-a fost indicata alta persoana.