Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Valabilitate Contract Asistenta Juridicaa
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Valabilitate Contract Asistenta Juridicaa

Contractul meu de Asitenta Juridica nu poarta data,semnatura si stampila avocatului ci numai a mea. Am achitat onorariul judecandu-se si cauza civila.Este valabil acest contract? Pot sa-l contest?.mai ales ca avem neintelegeri privind indeplinirea in totalitate a Obiectului Contractului.
Fara stampila si semnatura uneia dintre parti este nul.