avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 740 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Valabilitate Contract Asistenta Juridicaa
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Valabilitate Contract Asistenta Juridicaa

Contractul meu de Asitenta Juridica nu poarta data,semnatura si stampila avocatului ci numai a mea. Am achitat onorariul judecandu-se si cauza civila.Este valabil acest contract? Pot sa-l contest?.mai ales ca avem neintelegeri privind indeplinirea in totalitate a Obiectului Contractului.
Cel mai recent răspuns: Soimul xl , utilizator 12:29, 8 Aprilie 2017
Fara stampila si semnatura uneia dintre parti este nul.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Teapa, sau nu ? nelyiuly nelyiuly Buna ziua, ce pot face in cazul in care, avocatul care ma reprezentat in instanta a depus la dosar o chitanta de achitare a onorariului si acea chitanta nu ... (vezi toată discuția)
Durata unui contract de asistenta juridica gyandy gyandy Buna ziua.In forma/continutul tipizat al contractului de asistenta avocatiala nu este prevazuta/trecuta durata contractului.Deci el este valabil de la data ... (vezi toată discuția)
Contract individual de munca maria_elvy maria_elvy Asi dori si eu un raspuns urgent la problema urmatoare: am fost angajata(1 luna), mi sa dat un contract fara stampila firmei si scris de mana, angajatoru nu a ... (vezi toată discuția)