Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Cineva care cunoaște Saga?
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Cineva care cunoaște Saga?

Bună, seara mă poate ajuta cineva cu programul de contabilitate Saga C, am o problemă (sunt începător) am făcut înregistrările la o microintreprindere și am făcut bilanțul dar am primit o eroare și nu reușesc să îmi dau seama de unde este :r43=r8, în r43 scrie profit(3096lei) iar în r8 îmi pare pierdere (583lei), ma poate ajuta careva?
Verificati cu balanta,si vedeti care dintre sume este eronata.Mie de obicei in Saga la bilant imi da diferente doar de 1 ron,din intregiri de sume.