Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Program PSIPAR 2017-2019
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Program PSIPAR 2017-2019

Pentru a inscrie o masina in programul PSIPAN 2017-2019 ( RABLA ) este obligatoriu ca aceasta sa fie "activa" fiscal ??? ( adica inscrisa la serviciul taxe si impozite , cu impozitul achitat la zi ? )
Ce se intampla daca aceasta masina a fost radiata fiscal acum 2 ani ?
petrica_pascal, utilizator
Nu. Ecotichetul care se acordă pentru o mașină electrică nu e condiționat de casarea unei mașini.
Citiți aceste articole:
www.avocatnet.ro/content/art...