Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Studii universitare la buget
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Studii universitare la buget

Buna ziua,
Fiica mea a intrat in 2015 in primii 10 la Fac.de Med.Veterinara Bucuresti. A inceput studiile in octombrie 2015 si le-a intrerupt,din motive obiective personale, dupa 3 luni, in ianuarie 2016. La mijlocul lunii ianuarie a anuntat intreruperea studiilor la facultate, a predat cele necesare si si-a scos actele de la secretariat.
1. Are dreptul de a se inscrie din nou si a studia la un loc fara taxa?
2. Are vreo relevanta daca se inscrie la Bucuresti sau la Cluj?
Multumesc,
Kiss Lilla
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc.