Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Eroare dec 394 la 31.03.2017
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Eroare dec 394 la 31.03.2017

Buna ziua
Va rog frumos cum rezolv eroare dec 394 de 4 ori am depus și am primit recipisa cu :

E: op1 (5)
eroare atribut : detP : atribut prezent dar vid nepermis.

Am srl cu TVA încasare.
Am emis 2 facturi către persoane fizice, le-am trecut la sect D
Lucrez cu soft A
Multumesc mult
Trebuie sa le treceti nu numai la sectiunea D cumulat ca valoare,ci si la persoane neinregistrate in scopuri de tva,in loc de CUI treceti CNP pentru fiecare persoana in parte.