Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... vorbe grele spuse la telefon
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

vorbe grele spuse la telefon

Un individ care are sa-mi dea bani,la care il execut prin instanta ma deranjeaza la telefon si-mi vorbeste urat.Lam iregistrat, daca pot sa-l dau in judecata si daca pot folosi inregistrarea in instanta .Multumesc