avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 578 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... vorbe grele spuse la telefon
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

vorbe grele spuse la telefon

Un individ care are sa-mi dea bani,la care il execut prin instanta ma deranjeaza la telefon si-mi vorbeste urat.Lam iregistrat, daca pot sa-l dau in judecata si daca pot folosi inregistrarea in instanta .Multumesc
Cel mai recent răspuns: tgeorgescu , utilizator 21:40, 30 Iunie 2017

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Vecini galagiosi Blueberry Blueberry Buna ziua! Am o problema cu vecinii mei, mai exact cu vecina, care la 12 noaptea vorbeste la telefon, foarte galagios de nu ma pot odihni. Avem balcon comun ... (vezi toată discuția)
Buna ziua- casatorie cetatean turc roxanaandrei77 roxanaandrei77 Buna ziua doresc cateva informatii va rog mult in legatura cu casatoria. Ma casatoresc cu un cetatean turc la primaria sectorului de care apartin.Din diferite ... (vezi toată discuția)
Pot sa depun eu plîngere ptr sora mea? pasaliucelena pasaliucelena Numele meu este Pasaliuc Elena Timisoara, va rog sa ma ajutati in demersul pe care as dori sa l fac daca se poate in numele sau pentru sora mea. De ce ... (vezi toată discuția)