avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 242 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Tiparire din program foaie de vărsămant
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Tiparire din program foaie de vărsămant

Programul dat de ANAF in legătura cu alcătuirea foii de varsamant se tipărește , doar prima parte cea de sus . Este normal ? Sunt la început și nu știu exact tot
Cel mai recent răspuns: roxxana_soare , utilizator 14:39, 18 Iulie 2017
Se gaseste pe net OPFV 2017.IL descarcati si este ok.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Actualizare program ordin de plata si foi de varsamant – versiune din 26.11.2012  Gabriela Monica Ionescu Gabriela Monica Ionescu Aplicatia pentru prelucrarea asistata, validarea si listarea ordinelor de plata/foi de varsamant conform cu OMFP nr.246/2005 cu modificarile si completarile ... (vezi toată discuția)
Cum platesc foi de varsamant anaf din strainatate ? Nurse91 Nurse91 Buna seara,am nevoie de ajutor si nu stiu la cine sa apelez ,pe scurt va informez ca am avut un pfa acum 6ani pe care nu l-am inchis desi am plecat din tara si ... (vezi toată discuția)
Detalii ordin de plata pentru cnpas botondus botondus Buna ziua, Nu inteleg exact cum pot sa platesc contributia la CNPAS prin ordin de plata (sau si mai bine, ordin de plata online daca se poate) in contul de ... (vezi toată discuția)