Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Schimbare act constitutiv SRL și nume asociat unic ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Schimbare act constitutiv SRL și nume asociat unic după căsătorie

Buna ziua, rog un exemplu de formulare (sau un model) pentru hotarare de modificare nume asociat unic Srl, dupa casatorie. Va multumesc.
Admin, administrator