avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 637 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Autobiografie admitere Scoala Subofiteri, frati ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Autobiografie admitere Scoala Subofiteri, frati vitregi

Buna ziua, Parintii mei sunt divortati de 16 ani. Tatal meu s-a recasatorit si mai are 3 copii. Intrebarea mea este: in autobiografia si in tabelul nominal care -mi sunt necesare pt inscrierea la Scoala Subofiteri Falticeni, trebuie sa trec si fratii vitregi? Multumesc anticipat pt raspuns.
Cel mai recent răspuns: dana_1975 , utilizator 10:46, 29 August 2017
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Admitere școala de subofițeri câmpina! Rățoiu Ion-Denis Rățoiu Ion-Denis Doresc să dau în iulie la școala de subofițeri Câmpina, pot să fiu declarat respins din cauza că tatal meu biologic este bolnav psihic?(are ... (vezi toată discuția)
Mostenire dupa decesul tatalui Pettria Pettria Buna ziua, Tata s-a recasatorit in anul 2002,dupa divortul de mama mea naturala. Tata decedeaza in anul 2015,iar patrimoniul ramas este ... (vezi toată discuția)
Parinti divortati - copii dezbinati cristinagrama cristinagrama Parintii mei au divortat cand eu aveam 3 luni, eu fiind,,atribuita\" mamei iar fratele meu , tatalui. Specific faptul ca nu am primit pensie alimentara iar ... (vezi toată discuția)