Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Autobiografie admitere Scoala Subofiteri, frati ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Autobiografie admitere Scoala Subofiteri, frati vitregi

Buna ziua, Parintii mei sunt divortati de 16 ani. Tatal meu s-a recasatorit si mai are 3 copii. Intrebarea mea este: in autobiografia si in tabelul nominal care -mi sunt necesare pt inscrierea la Scoala Subofiteri Falticeni, trebuie sa trec si fratii vitregi? Multumesc anticipat pt raspuns.
~ Conținut șters la cerere ~