Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Selectie discutii din forum
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Selectie discutii din forum

Din 20 august nu mai primesc seara selectia cu cele mai interesante discutii din forum. S-a impus vreo restrictie cumva ? Pentru mine era un moment asteptat in fiecare seara......
Dupa cum ati constatat site-ul este in perioada de modernizare ,si optimizare
Initial incercati sa reluati procedura de bifare facilitate newsletter din profilul dv
E bifata
O sa fie reluata acea alerta in perioada urmatoare. Deocamdata nu se trimite.