Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Despre IML - tergiversare eliberare certificat ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Despre IML - tergiversare eliberare certificat medico-legal

Dl Avocat se poate face magarii cu rezultatul de la IML?Pe noi ne tot amana!Trebuia sa luam rezultatul pe 25 august,am fost atunci si ne/au amanat ca intra doctorita in concediu si ne au spus sa venim pe 6 septembrie,ne/am dus pe 6 si nu venise doctorita sa venim pe 8.Azi cand am fost ni sa spus sa venim pe 13.Mi se pare cam suspect!Nu mi se pare normal sa ne tot amane atat.Azi a vorbit si cel care ma accidentat cu cei de la iml.Nu stiu ce a vorbit cu cei de acolo.Dati-ne un sfat ce sa facem!Va multumesc si va doresc un wekeend frumos si o seara linistita!
Teoretic oriunde se pot face magarii, practic trebuie sa se si merite sa riste cineva sa le faca. Nu aveti ce sa faceti decat sa depuneti o solicitare in scris pentru urgentare eliberarii certificatului ori sa va angajati un avocat care sa faca treaba in locul dvs.