Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... concediu medical pe cod 14
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

concediu medical pe cod 14

In invatamant concediul medical pe cod 14 poate fi intrerupt cu concediu de odihna?
Situatia este inversa. Un concediu medical intrerupe concediul de odihna.
Se poate , sa intrerupeti concediul medical si sa va luati concediu de odihna , dupa care sa reveniti in concediu medical dupa terminarea CO.