Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Acțiune în revendicare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Acțiune în revendicare

Am fost chemat în instanță pentru anularea Titlului de proprietate și PV de punere în posesie pentru un teren.. Pe baza actelor depuse și expertizei tehnico judiciare, acțiunea a fost respinsă, la fel și apelul. Acum sunt chemat în instanță de aceiași persoană, pentru același teren într-o acțiune în revendicare. Este posibil? Nu este o cauza deja judecată? Ce se poate întâmpla?
dlcodrut, utilizator
Buna seara,
La formularea intampinarii ridicati aceasta exceptie a autoritatii de lucru judecat.