avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 404 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... PFA - reluarea AUTOMATA a activitatii dupa suspendare
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

PFA - reluarea AUTOMATA a activitatii dupa suspendare

Buna ziua, am un PFA suspendat pentru 3 ani, la expirarea termenului suspandarii activitatea PFA se reia AUTOMAT fara sa trebuiasca sa fac ceva in acest sens ?

Alte discuții în legătură

Mentinere sc fara activitate ciobanuiulia ciobanuiulia Buna ziua, va rog imi puteti spune cat timp pot mentine o societate fara activitate?Am auzit ceva de limita de 3 ani de la infiintare, dupa aceea ar fi ... (vezi toată discuția)
Datorii pfa ionela_o ionela_o Buna ziua. Am lucrat la o firma cu jumatate de norma si pfa. Pfa pe care l-am suspendat in 2009 pentru ca am intrat in concediu de maternitate. Ulterior am ... (vezi toată discuția)
Expirarea termenului de suspendare activitate firma mara2011 mara2011 Am un srl, infiintat in 2007,obiect activitate imobiliare, cu activitate si profit, platitoare de tva. In 15 iunie 2009 am facut cerere de suspendare a ... (vezi toată discuția)