Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit deductibilitate cheltuieli spatiu contract comodat
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

deductibilitate cheltuieli spatiu contract comodat

Buna ziua,
Sunt deductibile dpdv al impozitului pe profit cheltuielile cu utilitatile pentru un spatiu luat in comodat? (proprietar pers.fizica) Cheltuielile sunt facute in scopul obtineri de profit.
Herra_, utilizator
obtinerii