Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Termen exercitare cale de atac impotriva sentintei in ...
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Termen exercitare cale de atac impotriva sentintei in procedura insolventei

TERMENUL DE EXERCITARE a caii de atac impotriva hotararii prin care s-a decis închiderea proceduri de insolvenţă a debitoarei si radierea debitoarei din registrul comerţului CURGE de la comunicarea sentintei in BPI sau comunicarea acesteia la sediul Creditorului?
Nu reusesc sa inteleg exact termenele in cazul insolventei. Ma puteti ajuta va rog?
Alexandru20, utilizator