avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 533 soluții astăzi
Forum AvocatNet Italia Probleme juridice de familie Fratele meu a disparut acum 11 ani in Turcia Cozma ...
Discuție deschisă în Probleme juridice de familie

Fratele meu a disparut acum 11 ani in Turcia Cozma Gheorghe din Iasi Romania ma puteti ajuta?

Sunt disperata de 11 ani nu stiu nimic de fratele meu Cozma Gheorghe
lilianacozma40@gmail.com a scris:

Sunt disperata de 11 ani nu stiu nimic de fratele meu Cozma Gheorghe

[]lilianacozma40@gmail.com a scris:[

lilianacozma40@gmail.com a scris:

Sunt disperata de 11 ani nu stiu nimic de fratele meu Cozma Gheorghe



Sa inteleg ca in Romania a fost facut un denunt privind disparitia? .. sau in Turcia? Cineva a a denuntat? Au fost facute demersuri in ce priveste disparitia presso Ministerul de Externe Roman / FARNESINA. ?
Cer scuze, din instinct mai sus am dat contactele Italiei, dvs trebuie in Romania sa declarati disparitia si sa insistati pe langa Ministerul Afacerilor Externe. insistati

Ministerul Afacerilor Externe
Adresa: Aleea Alexandru nr. 31, Sector 1, Bucureşti, cod 011822 (intrare public)
Aleea Modrogan nr. 14, sector 1, CP 011826, Bucureşti (intrare personal)
Telefon: +40 21 319 21 08 sau +40 21 319 21 25
Fax: +40 21 319 68 62
E-mail: opinia_ta@mae.ro

Ministrul Afacerilor Externe
E-mail: ministru@mae.ro

Biroul Relaţii cu Publicul
Telefon: +40 21 319.21.08 sau +40 21 319.21.25 / Interior 1352
Fax: +40 21 319.68.50
E-mail: relatii_cu_publicul@mae.ro










~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Problema cu serviciu consular - intarziere transcriere certificat nastere apcd80 apcd80 Buna ziua; sunt un strain casatorit cu o romanca si locuim in tara de unde sunt. La nastere de copilul,am fost la consulat si am depus actele lui pt ... (vezi toată discuția)
Contract de munca in strainatate CristineFl CristineFl Buna ziua, Sper ca ma poate ajuta cineva cu informatii referitoare la un contract de munca in Tunisia. In momentul de fata sunt angajata unei companii in ... (vezi toată discuția)