Forum Bani şi Afaceri ... Cursul de schimb şi piaţa ... ING sau Banca Transilvania pentru SRL cu comert online ...
Discuție deschisă în Cursul de schimb şi piaţa monetară

ING sau Banca Transilvania pentru SRL cu comert online in Europa?

Pentru un sfat bun, profesional în ce privește tranzacțiile online, recomand serviciile Smartadvisors aici [ link extern ] /.

In ce privește banca, cred că Libra Internet Bank este foarte bună, eu apreciez aplicația online, extrem de detaliată, de gestiune a conturilor.