Forum Bani şi Afaceri ... Cursul de schimb şi piaţa ... A incercat cineva pana acum Dropshipping cu Shopify?
Discuție deschisă în Cursul de schimb şi piaţa monetară

A incercat cineva pana acum Dropshipping cu Shopify?

Este un subiect specific de care se poate ocupa Luiza Danieliuc. Vă recomand cu căldură să luați legătura cu ea. Găsiți tutoriale Luiza Danieliuc în YouTube aici [ link extern ]
Iar compania pe care o conduce se numește SmartAdvisors [ link extern ] /
Tiberiu Cazacioc MEDIASPIN SRL, Consultant proprietate industriala
Daca vrei sa inveti cum sa faci dropshiping ca lumea iti recomand linkul urmator
[ link extern ]
Multa bafta!!!!