Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Salariul unui angajat (conservator) intr-un muzeu de ...
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Salariul unui angajat (conservator) intr-un muzeu de arta din subordinea Consiliului Judetean

Salariile angajatilor dintr-un Muzeu de Arta din subordinea Consiliului Judetean nu au suferit nici o modificare de la 01 iulie 2017, nici macar nu li s-au dat acte aditionale ca sunt platiti dupa lg 153, lg 284 fiind abrogata la aparitia noii legi a salarizarii. Oare nu trebuiau majorate conform noii legi, 153/2017??? Daca se poate sa ne dati un punct de vedere ar fi ok, ca doamna de la resurse, de acolo, nu se zbate sa faca ceva bun, nu comunica cu nimeni..... Multumim!
george-neagu, moderator