Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... reorganizare institutie publica
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

reorganizare institutie publica

A trecut cineva prin reorganizarea unei institutii publice cu reducere de posturi ocupate ( functionari publici si personal contractual ) si poate sa impartaseasca din experienta acumulata ? M-ar interesa o procedura de organizare a examenelor in aplicarea art. 100 alin. (3) din Legea 188/1999 - statutul functionarilor publici si termenele pe care trebuie sa le iau in calcul pentru perioada de preaviz .
Vedeti acest link
[ link extern ]