Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Achiziții Flanco
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Achiziții Flanco

In data de 14.11.2017 am achiziționat de la magazinul Flanco din localitatea Aleșd produse in valoare de 1200 lei prin credit Cetelem pe un an de zile. In luna decembrie trebuia să achit prima rată dar doamna de la un ghișeu Cetelem mi-a spus că nu sunt in sistem am primit o înștiințare pe mail cum că din cauză că contractul nu a fost trimis la timp urmează ca prima rată să fie în ianuarie 2018. M-am prezentat in 17.01.2018 ca să achit rată și uimirea mea a fost că nici acum nu figuram in sistem. Aș dori un sfat "ce este de făcut?".
Mulțumesc frumos!
~ Conținut șters la cerere ~