Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... perioada de înscriere pentru absolventi de liceu 2018 ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

perioada de înscriere pentru absolventi de liceu 2018 la scoala de agenti de politie si sri

lin ce perioada a anului 2018 se fac înscrierile pentru absolventi de liceu 2018 cu bacalaureat la scoala de agentipolitie si sri
Înscrierea trebuia făcută până pe 5 Dec 2017,la sediul inspectoratelor politiei judeţene sau la Poliţia Capitalei, în funcţie de reşedinţa sau domiciliul candidaţilor.

În perioada 13 – 21 ianuarie 2018, Şcoala de Agenţi de Poliţie „Vasile Lascăr” Câmpina şi Şcoala de Agenţi de Poliţie „Septimiu Mureşan” Cluj-Napoca vor organiza concurs de admitere pentru o nouă promoţie de elevi. Durata studiilor de această dată este de 1 an.---referitor la școală de poliție.
Despre admiterea la Academia de Informații,, Mihai Viteazul"(SRI) nu pot preciza nimic, deoarece la momentul acesta pe site nu exista încă condițiile de înscriere pe anul 2018...incrierea și concursul de admitere desfasurandu-se începând cu luna Aprilie, Mai.
georgianaandrei73@yahoo.com a scris:

lin ce perioada a anului 2018 se fac înscrierile pentru absolventi de liceu 2018 cu bacalaureat la scoala de agentipolitie si sri