Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Declaratia anaf 600
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Declaratia anaf 600

Buna ziua.As vrea sa intreb ce se intampla cu declaratia anaf 600,se amana, se depune.Daca se depune care este ultimul termen de depunere?
Gheorghe Niga
george-neagu, moderator
Nu se mai depune, deocamdata.
Daca nu apare pana pe 31 ianuarie vreun act normativ care sa modifice termenul limita de depunere, eu va sfatuiesc sa depuneti declaratia prin SPV (spatiu privat virtual) sau prin posta , pentru a evita amenda de nedepunere.