Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Achizitia unei uscatorii de bloc
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Achizitia unei uscatorii de bloc

Buna ziua!

As dori sa stiu care sunt pasii de urmat pentru cumpararea unei uscatorii de bloc.
Mentionez ca toti locatarii sunt deacord.Ce trebuie sa fac mai departe?
Va rog cititi aceasta pagina dintr-un alt topic referitoare la problema Dv.

www.avocatnet.ro/content/for...
~ Conținut șters la cerere ~