Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... CONTRACT reziliat fara a se respecta CLAUZA aceasta, ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

CONTRACT reziliat fara a se respecta CLAUZA aceasta, CUM facem ?

BENEFICIARUL are dreptul sa verifice activitatea si/sau prestarea acesteia numai in prezenta unui reprezentant din partea PRESTATORULUI, cu confirmarea acestuia prin caietul de control si semnatura.
~ Conținut șters la cerere ~
beneficiarul a reziliat contractul, dupa care a fost angajat fostul nostru salariat, ce este de facut ? va rog un e-mail unde sa va scriu, multumesc,