Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... negociere contract comercial
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

negociere contract comercial

se poate extinde negocierea si pentru alte divergente in afara obiecțiunillor trecute in contract?
~ Conținut șters la cerere ~
Contractul s-a semnat dar obiecțiunile făcute pe contract sunt insuficiente si nu fac referire la penalități exact conflictul dintre parti . La negociere partea adversa a punctat strict obiecțiunile ,fara extindere,deci ca etapa finala a negocierii la BUcuresti daca se pot extinde ob.