Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Tichete de masă
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Tichete de masă

Buna ziua ! Este legal cum procedeaza firma de paza la care lucrez : salariu impartit asa 80% bani si 20% pe cardul de tichete de masa ? Ce trebuie să facem ? Vă multumesc !!
In c.i.m. cum aveti mentionat stabilit/plata salariului ?