Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Atelier mestersugareasc cu fonduri europene
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Atelier mestersugareasc cu fonduri europene

Buna ziua.A-si vrea sa infiintezi un atelier de prelucrarea pielii crude,croire,cusurea si vanzarea produselor din pielea prelucrateAm 57 de ani,am lucrat ca blanari,am un spatiu in mediu rural si a-si vrea sa accesezi fonduri europene nerambursabile.Am posibilitate s-a ma incadrez in careva categorie pentru incasarea fondului?Va multumesc pentru raspunsuri!
GYOGYO, utilizator
Buna Ziua.
Exista mai multe varinate pentru a accesa fondurile europene pentru afacerea mai sus mentionata.
Am dori sa ne transmiteti mai multe detalii (zona unde are loc investitia, valoarea investitiei etc.)
O zi buna si spor in activitatea dumneavoastra.