avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 210 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Atelier mestersugareasc cu fonduri europene
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Atelier mestersugareasc cu fonduri europene

Buna ziua.A-si vrea sa infiintezi un atelier de prelucrarea pielii crude,croire,cusurea si vanzarea produselor din pielea prelucrateAm 57 de ani,am lucrat ca blanari,am un spatiu in mediu rural si a-si vrea sa accesezi fonduri europene nerambursabile.Am posibilitate s-a ma incadrez in careva categorie pentru incasarea fondului?Va multumesc pentru raspunsuri!
Ultima modificare: Miercuri, 7 Martie 2018
GYOGYO, utilizator
Cel mai recent răspuns: ODAS GLOBAL CONSULTING S.R.L. , Consultant credite si finantari 19:02, 7 Martie 2018
Buna Ziua.
Exista mai multe varinate pentru a accesa fondurile europene pentru afacerea mai sus mentionata.
Am dori sa ne transmiteti mai multe detalii (zona unde are loc investitia, valoarea investitiei etc.)
O zi buna si spor in activitatea dumneavoastra.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fonduri europene nerambursabile mihaivoicu26 mihaivoicu26 Buna ziua!! as dori sa stiu daca pe 2018 se pot obtine fonduri europene nerambursabile pentru un magazin alimentar universal cu preturi de angro si program non ... (vezi toată discuția)
Fonduri spălătorie Cri_maria Cri_maria Buna seara ! Am citit într-un articol că se oferă bani prin fonduri europene și pentru o spălătorie auto....Care sunt primi pași pentru a accesa fonduri ... (vezi toată discuția)
Fonduri europene 84attila 84attila Doresc sa stiu daca se pot accesa fonduri europene pentru reabilitarea unui conac vechi în vederea realizării unui azil de bătrâni sau pentru copii (vezi toată discuția)