Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Monografie concediu medical
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Monografie concediu medical

Va rog sa mi spuneti care sunt inregistrarile contabile aferente unui concediu medical suportat si de unitate si de FNUASS. Este vorba de o institutie publica. Va multumesc,
carmen01011958, moderator