Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor Prestare servicii in Franta cu firma romaneasca
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

Prestare servicii in Franta cu firma romaneasca

Buna ziua. Sunt asociat unic al unui SRL inregistrat in Romania, nesalariat. Am convenit sa lucrez pentru un client din Franta, la care anterior am fost detasat, in constructii. Ce conditii trebuie indeplinite? Mentionez ca am trimis un email ambasadei romane de la Paris, dar nu am primit raspuns de o luna.
Buna ziua. Sunt asociat unic al unui SRL inregistrat in Romania, nesalariat. Am convenit sa lucrez pentru un client din Franta, la care anterior am fost detasat, in constructii. Ce conditii trebuie indeplinite