Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Restituire taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Restituire taxa auto

Buna seara,am depus acum aproximativ o luna,dosarul de restituire a taxei auto,as dori sa stiu daca exista vreo modalitate de a verifica stadiul acestuia?
Veti primi raspuns la solicitare