Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... 2% din pensii
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

2% din pensii

Toți pensionarii pot să doneze 2% către ONG-uri? Dacă nu, atunci care sunt cei care pot?
Cei care au trecut pe cuponul de pensie ca au platit impozit pe venitul din pensie.