Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Retur produs cumparat online
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Retur produs cumparat online

Buna ziua,am cumparat un produs online si doresc sa il returnez deoarece nu face fata asteptarilor,insa am aruncat cutia originala. Mai este posibil acest lucru? Multumesc
Buna seara,

Verificati conditiile de returnare pe siteul firmei de la care s-a achizitionat produsul.