Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Responsabil protectia datelor
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Responsabil protectia datelor

Buna ziua !
Cate persoane am intrebat au inteles ca toate soc care au angajati, trebuie sa aiba un asemenea responsabil ... desi eu nu am inteles asa ...
Care este parerea dvs ?
george-neagu, moderator
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc f mult ! Ma bucur ca in sfarsit gasesc o parere similara cu a mea ! Incepusem sa ma indoiesc eu de mine .....