avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 405 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Responsabil protectia datelor
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Responsabil protectia datelor

Buna ziua !
Cate persoane am intrebat au inteles ca toate soc care au angajati, trebuie sa aiba un asemenea responsabil ... desi eu nu am inteles asa ...
Care este parerea dvs ?
Ultima modificare: Marți, 17 Aprilie 2018
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: carmen.balan1967@yahoo.com , utilizator 15:13, 18 Aprilie 2018
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc f mult ! Ma bucur ca in sfarsit gasesc o parere similara cu a mea ! Incepusem sa ma indoiesc eu de mine .....

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Obligativitate persoana responsabila cu protectia datelor ContSters85367 ContSters85367 Buna ziua, Am tot citit regulamentul insa nu reusesc sa ma edific in niciun fel. Daca masinile firmei sunt monitorizate prin GPS sau daca solicitam cazierul ... (vezi toată discuția)
Asociatii de proprietari ioanperhinschi ioanperhinschi Asociatiile de proprietari trebuie sa aiba responsabil cu protectia datelor locatarilor(DPO). Va multumesc. (vezi toată discuția)
Regulamentul gdpr 2016/679/ue giocont giocont Buna ziua, Din cate am inteles din Regulamentul specific, in afara de entitatile care sunt clar definite in el, care au obligatia numirii unui DPO, in cazul ... (vezi toată discuția)