avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 704 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Responsabil cu protectia datelor
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Responsabil cu protectia datelor

Orice firma cat de mica este obligata sa aibe un responsabil cu protectia datelor?
Ultima modificare: Marți, 24 Aprilie 2018
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: CaraD , utilizator 19:21, 24 Aprilie 2018
Firma cat de mica se incadreaza in prevederile regulamentului inclusiv la articolele unde se impune obligativitatea sau se recomanda angajarea acelui responsabil cu protectia datelor?
~ Conținut șters la cerere ~
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Responsabil protectia datelor carmen.balan1967@yahoo.com carmen.balan1967@yahoo.com Buna ziua ! Cate persoane am intrebat au inteles ca toate soc care au angajati, trebuie sa aiba un asemenea responsabil ... desi eu nu am inteles asa ... ... (vezi toată discuția)
Responsabil cu protectia datelor cu caracter personal oanaportar oanaportar Hristos a inviat ! Conform legii, din 25.05.2018 intra in vigoare anumite Reguli privind protectaia datelor cu caracter personal. Societatile comerciale ... (vezi toată discuția)
Societate care presteaza servicii in conditiile art.2 alin.5 din hg 500/2017 ArealExpert ArealExpert Societatea X are incheiate contracte de prestari servicii transmitere date in REGES cu mai multi angajatori . Activitatea preponderenta a firmei este in ... (vezi toată discuția)