Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Responsabil cu protectia datelor
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Responsabil cu protectia datelor

Orice firma cat de mica este obligata sa aibe un responsabil cu protectia datelor?
george-neagu, moderator
Firma cat de mica se incadreaza in prevederile regulamentului inclusiv la articolele unde se impune obligativitatea sau se recomanda angajarea acelui responsabil cu protectia datelor?
~ Conținut șters la cerere ~